photo popshop-baneris-960x350_zpsevme7rhz.gif

baikos.lt

Anekdotai. Humoras.

Anekdotas apie imtynes #126

imtynės

[GARD]

Vyksta imtynių pasaulio čempionatas… Į finalą patenka japonas ir amerikietis… Prieš pirmą turą amerikiečio treneris užeina pas sportininką į persirengimo kambarį ir sako:
– Džonai, aš tau anksčiau nesakiau, bet su tuo japonu geriau nekovoti! Jis turi vieną firminį savo veiksmą, jei jau pagriebs, tai neišsisuksi – tau tada galas!!!
– Nieko tokio, aš susitvarkysiu… Pirmas turas. Išeina jie abu į ringą. Prasideda kova… Kažkur po pusantros minutės japonas amerikietį užgriebia į savo firminį veiksmą. Amerikiečio treneris nusprendė, kad jau viskas, galas, ir nueina į barą skandinti pralaimėjimo kartėlio… Sėdi, geria, ir žiūri televizorių, per kurį rodo tolimesnę japono ir amerikiečio kovą. Rodo Džoną, visi jį sveikina su pergale, gavus pasaulio čempiono titulą. Treneris bėga į salę – tikrai Džonas laimėjo…. Kai tik jie pasilieka dviese, treneris iš karto klausia:
– Džonai, aš netikiu samo akimis, kaip tau pavyko??!!
– Na, suprantate, aš jau ir pats nesitikėjau…. Maniau jau viskas, galas, kai japonas mane surietė į savo firminį veiksmą…. Na aš ten dar bandžiau mojuoti rankomis ir kojomis, bet nieko neišėjo, tik staiga žiūriu – prieš mano akis kiaušai maskatuojasi, na aš ėmiau ir įkandau į juos…
– Tu ką, Džonai, juk tai visai ne sportiška, tai uždraustas veiksmas, be to kažin ar būtų padėję!
Džonas (padėjęs ranką treneeriui ant peties):
– Treneri, jūs neįsivaizduojate, ką gali padaryti žmogus, kai įsikanda SAU į kiaušus…

 

Share Button

Atsitiktinės baikos:,